Ellieelien

 

Lena Mytchyk

 

Привіт! Мене звати Лєна і я фотограф. Я народилась у Луцьку, прожила близько 24 років в Україні та у 2018 році переїхала з сімє'ю до Стокгольму. Я працюю фотографом вже більше 6 років і обожнюю займатись цим. Я спеціалізуюсь на лайфстайл та продукт зйомці для брендів, створюю портретні кадри, проводжу сімейні фотосесії. Фотографую заклади та їжу. 

Моя найбільша ціль у портретній, сімейній та лайфстайл фотографії - це знімати деталі, речі, дрібниці, які роблять наше життя особливим. Деталі, які несуть якусь історію і красу.  "Краса в простоті" - це моя головна цитата. 

В зйомках для брендів та продукт фотографії я дуже багато експерементую зі світлом, реквізитом та креативністю. Завжди допомагаю клієнту скласти красиву візуальну картинку для соцмереж чи вебсайтів. 

Я також засновниця великого книжкового клубу, де ми разом читаємо, ділимось враженнями, обговорюємо книги та почуваємо себе як вдома. Книги - це частинка мого серця. 


Якщо у вас виникли якісь питання, чи ви хочете замовити зйомку, не соромтесь, пишіть мені на пошту або через форму зв'язку. 
 Я з радістю відповім на ваші запитання або ж стану вашим фотографом!

 


 

 

www.ellieelien.com

 Не соромтесь зв'язатись зі мною - Давайте стовримо щось красиве разом!