Для чого фотографу Unsplash?

Хочу розповісти про фотосток Unsplash. Це безкоштовний фотосток, де ви на добровільній основі, безкоштовно, тобто не отримуєте з цього якийсь кошт, завантажуєте свої фото. Будь-хто може завантажити собі  ваші фото і використовувати в своїх цілях (комерційних чи інших). Там також можна фоловити інших фотографів, додавати інші фото до «улюблених». Підписувати тегами, геолокаціями і тд. 

 

Я вперше завантажила туди свої фото 1,5 роки тому і поступово поповнювала профіль. Я не мала на меті заробити з продажу фотографій. Мені навпаки хотілось просто розповісти світу про себе, просто створити красиву галерею. І це спрацювало. Дуже подобався концепт ансплешу, бо відчувалось, що там зовсім інший рівень фотографії, зовсім інше комюніті.

 

Спрацював ансплеш  ще в тому плані, що мої фото завантажувались людьми в шалених кількостях. Доходило і доходить до мільйон завантажень а то й більше і це не може не тішити. Через unsplash мені писали потенційні клієнти, які замовляли зйомку. Залишу вам тут скрін статистики. 

Від офіційної креативної команди ансплешу я отримала лист з привітанням написаним від руки , коли мої фото отримали більше мільйона переглядів і завантажень. Було надзвичайно приємно! Ось чому мені подобається їхнє комюніті. Там основне це фотографія.

 

Ансплеш - це ще один спосіб розширити свої можливості і показати себе як фотографа. Це ще один канал, який може дати вам потенційних іноземних клієнтів. Нещодавно там з'явилась можливість зробити благодійний платіж, "задонатити" свого улюбленого фотографа через платіжну систему пейпал.

 

UNSPLASH PROFILE