Книжкова підбірка листопада. Книги, які додала до корзини.

Книжкова підбірка листопада. Книги, які додала до книжкової корзини. 

Привіт! Я, звісно що, неможу залишити вас без чудесних книг і своїх підбірок та книжкових рекомендацій.  В цій підбірці я зібрала книги, які дуже хочу прочитати і деякі з них мені порадили читачі в моєму книжковому клубі. 

 

До прикладу, я відкрила для себе Элену Ферранте і її цикл "Моя геніальна подруга". Я вже замовила в книжковому магазині одразу всі 4 книги. Не можу вже дочекатись, коли отримаю їх. 

 

Про Колін Гувер можна багато не писати, адже практично кожна її книга чудесна. Тому і цю книгу я не оминула.

 

Емму Скот мені відкрили дівчата в книжковому клубі. Я одразу побігла вичитувати за автора і ні секунди не пошкодувала за це. Опис її книг мені одразу ж сподобався. Звісно що.  я не змогла не додати її до книжкової корзини. Ось одна з її останніх новинок, яку я додала до підбірки. Про автора я ще окремо напишу пост, але спершу хочу ознайомитись з її книгами. 

 

"Каштановый человечек" - про цю книгу я дізналась з трейлеру до серіалу. Проглядала одного ранку ютуб і натрапила на новий трейлер від Нетфлікс. В титрах побачила що він знятий за мотивами бестселеру. Ну а я звісно ж одразу сіла вичитувати за книгу. Трейлер до серіалу мені дуже сподобався, Тому я вирішила спершу прочитати книгу. Лишаю посилання до трейлеру також знизу.

 


 

"Счастливые люди гуляют по городу просто так" - одна з книг про те, як жити неспішно в гармонії з собою і оточуючим світом.

 

Про Жоеля Діккера й так все зрозуміло. Минулі його книги проковтнула дуже швидко, тому не змогла оминути й новинку. 

 

"Уборщица" - історія про матір-одиначку, яка змогла вирватись з бідності. Книга миттєво стала бестселером у Amazon, New York Times, Usa Today...

Знову ж таки дізналась про неї з трейлеру, який ви можете переглянути нижче. І як завжди - вирішила прочитати спершу книгу, а тоді глянути серіал.

Осатння книга на яку я звернула увагу - це "Раскопки".  Це чудесна історія, яка лягла в основу не лише книги, а й фільму.  Книга написана на реальних подіях, про які розповіла автору його тітка.  Не хочу багато розповідати про сюжет, скажу лише, що це та книга, яка точно не залишить вас байдужим. 

 

Ось трейлер.

Сподіваюсь кожна книга припаде вам до душі і не залишить вас байдужими. Приємного читання! І не забувайте позначати мене у себе в Інстаграмі, якщо мої книжкові рекомендації сподобались вам.