Top psychological thrillers

Дуже багато книжкових підбірок я роблю у своєму книжковому клубі, до якого ви можете приєднатись просто натиснувши іконку телеграму на сайті. 

Перша підбірка топ-20 трилерів також є на сайті і я з радістю лишаю тут посилання - http://ellieelien.com/blog/Mytop20thrillers якщо ви ще не читали, то швиденько переходьте за посиланням! 


Отож, представляю вашій увазі найгарячіші, найобговорюваніші психологічні трилери, які варто прочитати! Особливо, якщо ви обожнюєте такий жанр як - трилер, психологічний трилер, детектив. Книги міцно засіли у списках бестселерів і однозначно полоскочуть вам нерви. 

 

Я страшенний фанат психологічних трилерів! Обожнюю, коли книга не дає заснути до ранку і ти в голові прокручуєш усі можливі сценарії розвитку подій. А найбільше люблю, коли ти читаєш, читаєш і ніби вже все зрозумів і здогадався про кінець, а автор тобі робить сюрприз у вигляді 1 сторінки в кінці, яка дає зрозуміти що ти взагалі нічого не зрозуміи! Думаю, ви зрозуміли про що я. 

Отож, нехай одні з найцікавіших, найобговорюваніших книг у світі полоскочуть ваші нерви і змусять не спати до ранку!

 

Я, як завжди, вдячна за коментарі, ваші поширення і просто за будь-який фідбек! Особливо тішусь, коли за моїми рекомендаціями ви купуєте та читаєте книги! Найбільша радість для мене! Приємного читання!